Akdeniz Üniversitesi

2012 ULUSAL TEKLİF ÇAĞRISI KAPSAMINDA

ERASMUS DEĞİŞİM FAALİYETLERİNE KATILACAK

POTANSİYEL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE

ÖNEMLİ DUYURU!

13.03.2012

  1. 2012 – 2013 Eğitim – Öğretim Yılı içinde Erasmus Programı kapsamında değişimde bulunmak isteyen öğrencilere yönelik 02.03.2012 tarihinde gerçekleştirilen Erasmus Yabancı Dil Sınavı Sonuçları aşağıdaki linkte yer almaktadır. 
  2. Yabancı Dil Sınav Sonuçlarına itirazları olan öğrencilerin Yabancı Diller Yüksek Okuluna’na 15 (onbeş) işgünü içersinde (3 Nisan 2012 tarihine kadar) itiraz dilekçeleri ile birlikte başvurmaları gerekmektedir. 3 Nisan 2012 tarihinden sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.
  3. Erasmus değişimine hak kazanan öğrencilerin listesi Birimimiz internet sayfasında yayınlanacaktır. Yayınlanmasından sonra detaylı bilgiyi Erasmus Bölüm Koordinatörlerinizden temin edilebilecektir. Aynı zamanda öğrencilerimizin elektronik posta adreslerine gönderilecektir.
  4. Erasmus Ofisimizin göndereceği mesajların zamanında alınabilmesi için yurt dışına gidecek potansiyel öğrencilerimizin elektronik posta adreslerini düzenli olarak kontrol etmeleri ve başvuru sırasında beyan ettikleri elektronik posta adreslerinde değişiklik olduğu takdirde Birimimizi bilgilendirmeleri, herhangi bir hak kaybı yaşamamaları açısından önemlidir.
  5. Erasmus değişimine hak kazanan öğrenciler, Birimimiz tarafından gerçekleştirilecek Oryantasyon Eğitimine değişim sürecinde yapılması gereken işlemlere yönelik olacağı için katılım zorunludur.
  6. Değişim sürecinizde etkili hizmet verebilmek amacıyla;  duyuru ve haberler telefon ile değil öğrenci görüşme saatlerinde ve öğrencilerimizin elektronik posta adresleri ve web sayfamız (http://erasmus.akdeniz.edu.tr/tum-duyurular ) üzerinden yapılacaktır. Erasmus öğrencilerimizin bu konuyla ilgili hassasiyetini önemle rica ederiz.

 

Erasmus deneyiminizin keyifli geçmesi ve akademik yaşamanıza önemli katkı sağlaması dileğiyle.

Akdeniz Üniversitesi

Erasmus Ofisi

YENİ  Erasmus Yabancı Dil Sınav Sonuçları

 

Sayfa Özeti: Erasmus Yabancı Dil Sınavı Sonucu Hakkında (13.03.2012)

Anahtar Kelimeler: